Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Włóknina i produkty z włókniny z recyklingu – kontakt

Biomatex to zakład produkcyjny zajmujący się przetwarzaniem odpadów tekstylnych i produkcją wyrobów z uzyskanej w ten sposób włókniny. Współpracujemy z przedstawicielami różnych branż, zarówno jako odbiorca odpadów produkcyjnych, jak i producent wysokiej klasy wyrobów tekstylnych. Sprzedajemy uniwersalne ścierki do czyszczenia, mopy i akcesoria bezpośrednio firmom sprzątającym i innym zakładom usługowym, produkujemy również włókninę o wybranych przez Klientów parametrach do dowolnego zastosowania.

Działamy także jako partner na zasadzie outsourcingu, wytwarzając produkty takie jak ścierka wiskozowa czy ścierka uniwersalna dla firm zewnętrznych, które sprzedają je pod swoją marką.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby i podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą z naszą firmą. Gwarantujemy solidność i najwyższą jakość usług.

 

Office:

Biomatex Produkcja Sp. z o.o.

ul Srebrna 39,

91-334 Łódź

+ 48 43 821 48 42

office@biomatex.pl

 

  Factory: 

Biomatex Produkcja Sp. z o.o.

ul. Złoczewska 51 a

+ 48 43 821 48 42

98-260 Burzenin

www.biomatex.pl

 

 

biuro: office@biomatex.pl

informacja: info@biomatex.pl

sklep: sklep@biomatex.pl

sprzedaż: sprzedaz.hurt@biomatex.pl

400dpiLogmini.png

Napisz do nas