O firmie Biomatex – wysokiej jakości włóknina

Działalność firmy Biomatex skupia się przede wszystkim na recyklingu, czyli powtórnym przetworzeniu odpadów produkcyjnych, głównie ścinków oraz innych fragmentów tkanin i włókien. Powstała w wyniku starannej obróbki surowców wtórnych włóknina jest surowcem, z którego na dalszych etapach produkcji tworzymy ścierki do czyszczenia, mopy, akcesoria i inne podobne wyroby. Głównym celem firmy jest skuteczny odzysk odpadów i ochrona środowiska naturalnego, przy jednoczesnym oferowaniu naszym Klientom wysokiej jakości produktów.

Ściereczka czyszcząca z recyklingu – Biomatex

Wszystkie wyroby firmy Biomatex powstają w 99% z włókien z recyklingu. Oznacza to, że nasze produkty są ekologiczne i przyjazne środowisku. Dzięki przetwarzaniu odpadów:

  • ograniczamy produkcję wpływającą na zanieczyszczenie środowiska i zużycie surowców naturalnych,
  • wspieramy zrównoważony rozwój.

Ponadto jako przedsiębiorstwo angażujemy się także w inne działania, mające na celu ochronę i poprawę stanu środowiska naturalnego. Propagujemy również proekologiczną postawę i zdrowy styl życia.

Atutem naszych wyrobów jest jednak nie tylko ekologia. Biomatex to przede wszystkim funkcjonalne i trwałe produkty wysokiej klasy. Każda opuszczająca nasz zakład ścierka wiskozowa, ścierka uniwersalna czy ścierka domowego użytku jest wykonana z najwyższą starannością z wysokogatunkowej włókniny oraz sprawdzona pod kątem jakości zarówno wykonania, jak i surowca. Do nabycia w naszym sklepie jest też włóknina w belkach o niezwykle szerokim i wszechstronnym zastosowaniu.

Włóknina Biomatex – współpraca

Wysokie standardy produkcji, dbałość o środowisko naturalne oraz rewelacyjna jakość wyrobów sprawiają, że cieszymy się zaufaniem i uznaniem licznych Klientów z całego świata. Wybierając nasze wyroby, masz pewność, że:

  • otrzymasz najwyższej jakości produkt,
  • wspierasz firmę, która dba o środowisko naturalne,
  • wspierasz polskich przedsiębiorców i pracowników,
  • zaproponujemy Ci korzystne warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

CERTYFIKAT%20001(1).jpg

Product added to wishlist
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce