Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

DOSTAWA I ZWROT

Twoja Przesyłka

Zamówione produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24-48 godzin od dnia otrzymania płatności i są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD image001.gif z możliwością śledzenia przesyłki lub odbiór osobisty.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie a także koszty wysyłki. Opłaty za transport różnią się w zależności od wagi przesyłki. Zamówione towary są pakowane jako paczki do 30 kg (wówczas jest to koszt 15,00 PLN netto) lub wysyłane na paletach (wówczas jest to koszt: paleta standardowa - 135,00 PLN netto, paleta Euro - 146,00 PLN netto).

Biomatex Produkcja Sp. z o.o. szczególną uwagę podejmuję w celu ochrony wysyłanych towarów. Wszystkie zamówienia przed wysłaniem z magazynu są weryfikowane pod względem ilości, typu i rozmiaru. 

Drogi Kliencie, z chwilą otrzymania przesyłki prosimy o jej sprawdzenie w obecności Kuriera, a w przypadku stwierdzenia niezgodności prosimy i wypełnienie formularza REKLAMACJA i ZWROT oraz przesłania ich na adres:

Biomatex Produkcja Sp. z o.o.

ul. Szadkowska 64/66

98-220 Zduńska Wola

lub mailowo na adres: sklep@biomatex.pl

Formularze do pobrania na: Informacje/Multimedia/Pliki do pobrania

https://biomatex.pl/img/cms/formularz_reklamacji _BIOMATEX.pdf

https://biomatex.pl/img/cms/formularz_zwrotu _BIOMATEX_1.pdf

image001.gif         image002.gif